• Numer 24

• Życzliwej i fajnej atmosfery w szkole i klasie, na miarę swoich możliwości dobrych ocen, jak najmniej stresów uczniowskich, za to uśmiechu na twarzy w roku szkolnym 2007/2008

Życzy

Redakcja „Gazetki Szkolnej”

W numerze:

* Nowoczesna Edukacja w Naszej Szkole
          * Klasy i ich wychowawcy
          * Nosimy Mundurki
          * Dbaj o swoje zdrowie

oraz

TO WARTO PRZECZYTAĆ, CO SŁYCHAĆ W SPORCIE, TO SIĘ ZDARZYŁO W NASZEJ SZKOLE, KRZYŻÓWKA, RATOWNIK, HUMOR MIKOŁAJKA

To się zdarzyło w naszej szkole!!!

-Znowu w szkole! Ciekawie przyglądaliśmy się sobie po wakacjach: ile urośliśmy, jakie fryzury mają dziewczyny. Niektórzy chwalili się, gdzie to nie byli na wakacjach, a wszyscy cieszyli się ze spotkania. Dużo nowości: nowi nauczyciele, przedmioty. Pamiętajcie, że dla pierwszaków to bardzo trudny okres, więc opiekujcie się nimi trochę. Osoby mieszkające poza Pszczewem cieszy zmiana przystanku na boisku, osobno dla podstawówki. Nowy rok szkolny trwa, trzeba się brać do nauki, gdyż diagnoza goni diagnozę i nie ma czasu na żal za wakacjami!

-W poniedziałki, wtorki i środy siedzimy w szkole do 18.00. Dzięki projektowi „KLUB MIKOŁAJKA” uczestniczymy w najróżniejszych zajęciach pozalekcyjnych. Chcemy o nich pisać na łamach „GAZETKI SZKOLNEJ” i czekamy na ciekawe informacje.

-Dzięki projektowi redakcja gazetki spotyka się 1 października z panią BEATĄ  IGIELSKĄ dziennikarką z „GAZETY LUBUSKIEJ”. Może uda nam się przeprowadzić z nią rozmowę…

-Trwa ostra kampania wyborcza do samorządu szkolnego. Niektórzy wyborcy łamią zasady, niszcząc plakaty konkurencyjne. NIEŁADNIE!!! Zapraszamy nowy samorząd do kącika w naszej gazetce.

-AGRESJA nadal zatruwa nam atmosferę! Ostatnio widziałam bójkę szóstoklasistów i było mi za nich wstyd, bo przyglądali się także młodsi koledzy. Żeby  tak w szkole nie było żadnych bijatyk.

PYSIA