• Szkoła otrzymuje ponad 100tys. na LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI.

• Z radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe w kwocie 107.700zł na zakup wyposażenia technicznego niezbędnego do rozwoju umiejętności praktycznych wśród dzieci i młodzieży. W ramach realizacji programu Laboratoria Przyszłości zamierzamy zakupić nowoczesny sprzęt, który uatrakcyjni zajęcia szkolne i pozwoli uczniom rozwijać swoje zainteresowania nie tylko na lekcjach informatyki, techniki i w ramach innych obowiązkowych zajęć edukacyjnych, lecz także w ramach zajęć pozalekcyjnych, kół zainteresowań i innych form rozwijania umiejętności. Będą to między innymi drukarki 3d, mikrokontrolery z sensorami, oprzyrządowanie do prowadzenia zajęć z robotyki- zestawy lego dla starszych i młodszych grup, nowoczesne oświetlenie i nagłośnienie, a także wiele, wiele innych. Czekamy z niecierpliwością.

• Konkurs Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego 2021- wygrana chłopców z 2c

• Z ogromną przyjemnością dzielimy się z Państwem kolejnym sukcesem naszych uczniów. W gronie laureatów konkursu plastycznego zorganizowanego przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego znaleźli się JAN MASZEWSKI ( I miejsce) i Staś Daros (wyróżnienie). Serdecznie gratulujemy młodym adeptom sztuki i życzymy kolejnych sukcesów artystycznych.