• Organizacja 1 września w naszej szkole

• Wakacje już się skończyły, zapraszamy do szkoły. Organizacja 1 września w naszej szkole:

¯ O godz. 9.00 – spotkanie z wychowawcami,  zapoznanie z zasadami obowiązującymi w szkole od 1 września oraz z  zasadami bhp.

¯ W tym dniu nie będziemy uczestniczyć we mszy świętej ani ogólnoszkolnym apelu.

¯ Do godziny 9.00 dzieci przebywają na boisku, w razie deszczu – w budynku. Jeśli pogoda „zezwoli”, spotkania z wychowawcami odbędą się na zewnątrz; w przypadku deszczu  - w budynku w podanych niżej salach.

¯ Do budynków szkoły wchodzą  uczniowie. Proszę rodziców o pozostanie na zewnątrz.

¯ Uczniowie klas I (wykaz uczniów poszczególnych klas wywieszony będzie na tablicy przed szkołą od strony boiska) również spotykają się na boisku. W przypadku złej pogody – w holu szkoły.

¯ Oddziały przedszkolne:  o godz. 9:00 dzieci wraz z rodzicami spotykają się z wychowawcami na boisku szkolnym. W przypadku złej pogody grupa pani Karoliny spotyka się w przedsionku hali sportowej przy wejściu głównym, grupa pani Eweliny – w przedsionku hali przy wejściu na wprost wjazdu do szkoły.

¯ Wszystkich nas obowiązują zasady sanitarne (w przestrzeniach wspólnych, np. na korytarzach zakryte usta i nos, poza tym dezynfekcja rąk, dystans społeczny). Dzieci z oddziału przedszkolnego również zobowiązane są zasłaniać usta i nos w przestrzeniach wspólnych w budynku (korytarze, schody). Maseczki nie obowiązują  po wejściu do sal.

Maseczki niezbędne także w autobusach podczas dojazdów.

Przydział  wychowawców  oraz sal lekcyjnych na rok szkolny 2021/2022:

0  K. Pietkun – sala 3

0  E. Semkło – sala 2