• 5b

• 26/02/2024

Mobilne planetarium

26 lutego 2024 r. odwiedziło nas Mobilne Planetarium. Jest to innowacyjne narzędzie edukacyjne, które w fascynujący sposób wprowadza w świat astronomii i kosmosu. Byliśmy tam :)

• 10/02/2024

Aktywna sobota z 5b

To nie pierwszy raz, gdy klasa 5b spotyka się w sobotnie przedpołudnie, by razem aktywnie spędzić czas. Dzisiejsze rozgrywki sportowe rodzice kontra dzieci zakończyły się pełnym sukcesem obu drużyn, ponieważ każdy zabrał ze sobą do domu bezcenną nagrodę - radość ze spotkania.

• 30/11/2023

Zabawa andrzejkowa

30 listopada uczniowie klas IV - VIII bawili się wieczorową porą podczas wspólnej zabawy andrzejkowej. Motywem przewodnim imprezy był stój lub element nawiązujący do serii filmów o Harrym Potterze. Podtrzymując obrzędy i tradycje ludowe nie zabrakło również najpopularniejszych wróżb andrzejkowych.

• 06/11/2023

Gang Śmieciaków

Obejrzeliśmy spektakl kabaretowo-edukacyjny promujący postawę ekologiczną a także zdrowy styl życia.

• 13/10/2023

DEN

13.10.23 r. o godzinie 11:00 w hali sportowej w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 250. rocznicy utworzenia Komisji Edukacji Narodowej połączona z włączeniem pierwszoklasistów w poczet uczniów.

• 15/09/2023

Jesteśmy ECO

15 września  Szkoła Podstawowa w Pszczewie , tak jak w poprzednich latach z zaangażowaniem włączyła  się w akcję „Sprzątania świata.” Uczniowie z nauczycielami wyposażeni w jednorazowe rękawiczki i worki do segregacji odpadów wyruszyli zbierać śmieci wokół terenu szkoły oraz w wyznaczonych miejscach na terenie Pszczewa.

Galeria zdjeć

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023